مجموعه فرآوری آبزیان بارفو، شما را به خرید بهترین محصولات فرآوری آبزیان بارفو  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده میگو صادراتی بوشهر

آنچه در این مقاله می خوانید...

میگوی ببری بوشهرمیگوی پرورشی بوشهرتفاوت ظاهری میگو پرورشی و دریاییانواع میگوی صادراتی بوشهر
فروش عمده میگو

 

 

فروش عمده میگو و لابسترها به عنوان جانداران دریایی حلال گوشت و برای مقاصد صادراتی یکی از مشاغل اصلی تجار بوشهری می باشد. میگوی بوشهر به دلیل داشتن طعم و مزه بسیار مطبوع از شهرتی جهانی برخوردار است و کشور های حاشیه خلیج فارس،آلمان، فرانسه و … خریداران عمده میگوی صادراتی بوشهر هستند.میگو بصورت خشک شده و تازه با بسته بندی کوچک و بزرگ توسط عمل اورندگان میگو برای مقاصد صادراتی اماده می شود. بنا بر گزارش باشگاه خبرنگاران جوان میگوی بوشهر بهترین گونه میگوی خلیج فارس است.

 

میگوی ببری بوشهر

میگوی بوشهر به دلیل داشتن تنوع غذایی بالا یکی از انواع مرغوب میگو در جهان شناخته می شود. نمونه Green tiger یا همان میگوی ببری سبز پرفروش ترین نمونه میگوی خلیج فارس است که به وفور توسط صیادان بوشهری در فصل صید این محصول جمع آوری می شود. این نوع از میگو به دلیل داشتن خطوط راه راه در کمر به این نام مشهور شده است. خرید عمده این میگو صرفا در فصول خاصی امکان پذیر است.میگو صادراتی بوشهر به دو صورت باسر و بی سر در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

میگو صادراتی بوشهر

 

میگوی پرورشی بوشهر

با توجه به تقاضای روز افزون بازارها برای خرید میگو و فصلی بودن این محصول تولید انبوه میگو از سالهاست در دستور کار دست اندر کاران صنعت آبزی پروی قرار گرفته است. میگو وانامی گونه پرورشی و خوش گوشتی از میگوست که در سایت های پرورش میگوی بوشهر بصورت گسترده کشت می شود. این میگو به دلیل خاصیت پرخوری و رشد سریع تر ان نسبت به سایر میگو ها برای پرورش مناسب تر است. در ایران میگو پرورشی علاوه بر استان بوشهر در سیستان و بلوچستان،گلستان و بندرعباس یافته می شود ولی کشت بیش از 60 درصد این محصول در استان بوشهر و در اب شور این استان را به قطب تولید میگوی دریایی و پرورشی ایران تبدیل کرده است.

فروش عمده میگو

 

تفاوت ظاهری میگو پرورشی و دریایی

از انجایی که انسان ها همیشه علاقمند به طبیعی بودن مواد غذایی هستند حساسیت های در مورد میگوی پرورشی وجود دارد. اما حقیقیت این است که علارغم تفاوت های ظاهری بسیار بین میگوی دریای و پرورشی از لحاظ رنگ، نژاد (مقایسه دو تصویر بالا گویا خواهد بود) و جیره غذایی تفاوت فاحشی در طمع و مطبوعیت این دو گونه وجود ندارد و افراد کمی هستند که می توانند بعد از پخت مزه میگوی دریایی را از میگو پرورشی تمیز دهند. لازم به ذکر است میگو های پرورشی تحت نظارت شدید بهداشت و دامپزشکی با وسواس و دقت فراوان تولید می شود وقوانی سختگیرانه ای برای تولید میگو وجود دارد.

 

انواع میگوی صادراتی بوشهر

سایز بندی میگو  در ایران برحسب تعداد میگوی موجود در یک کیلوگرم انجام می شود در حالی که سایز بندی میگوی بین المللی بر اساس تعداد در یک پوند است (هر پوند حدودا 0.454 کیلو گرم است) .بر این اساس میگو در ایران اغلب به صورت زیر طبقه بندی می شود. فروش عمده میگو اغلب در تمام سایز ها وجود دارد و هر سایز از این محصول خریداران خاص خود را دارد.

  • میگو سایز 80-100
  • میگو سایز 60-80
  • میگو سایز 40-60
  • میگو سایز20-40
  • میگو سایز 10-20
  • میگو سایز زیر 10  

صادرات میگو بوشهر

با توجه به تفاوت فرهنگ ها در مورد میگوی مورد پسند مردمان هر کشور مجموعه بارفو امادگی دارد تا با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که علاقمند به خرید و فروش عمده میگو در تناژ بالا و صادرات این محصول هستند همکاری کامل داشته باشد. بخشی از توانمندی های ما در زمینه تامین میگو سالم و تازه در سایز های مختلف و با انواع بسته بندی طبق سفارش مشتری بنا بر سلیقه بازار هدف می باشد که علاوه بر رضایت مشتری زمینه ساز همکاری آتی بیشتر شما عزیزان با مجموعه ما به خواست خداوند خواهد بود.

حسین ادیب فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرآوری آبزیان بارفو، شما را به خرید بهترین محصولات فرآوری آبزیان بارفو  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” pink=”#

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.