مشاوره و سفارش

انواع میگوی تازه

سالم ترین و باکیفیت ترین گوشت در جهان متعلق به انواع میگو ها است میگو های تازه به دلیل داشتن مواد غذایی غنی در اکثر نقاط دنیا به عنوان غذایی کامل و بسیار خوشمزه مورد توجه هستند.سالم ترین و باکیفیت ترین گوشت در جهان متعلق به انواع میگو ها است میگو های تازه به دلیل داشتن مواد غذایی غنی در اکثر نقاط دنیا به عنوان غذایی کامل و بسیار خوشمزه مورد توجه هستند.

fresh shrimps
shrimp-for-export

انواع میگوی منجمد

میگوی های منجمد عمدتا به چهار شکل باسر،بدون سر،بدون سر و بدون پوست و میگوی رگ گیری شده اماده به طبخ با استفاده از دستورالعمل های خاص و رعایت استاندارهای فوق العاده سخت گیرانه عمل اوری می شوند.

انواع میگوی خشک شده

خشک کردن در خلاء جدیدترین و ایمن ترین روش برای نگهداری میگو است بطوری که عمر میگو خشک شده با این روش بین 20-25 سال خواهد بود.

freeze-dried-shrimp
tilapia-fish

انواع ماهی پرورشی

ماهی تیلاپیا،ماهی سی باس (سیباس)

ماهی تیلاپیا : پرمصرف ترین ماهی پرورشی جهان ماهی تیلاپیاست دو گونه مهم این ماهی شامل تیلاپیا رِد و نیلی ارزش اقتصادی بالای دارند. سازگاری بالا ، دوره پرورش کوتاه ، مقاومت در برابر بیماریها (همین مورد نیاز به مصرف انتی بیوتیک ها را در این گونه از بین می برد) و گوشتی بدون بوی ضخم و لذیذ از ویژگیهای این ماهی است. 

انواع کنسرو ماهی

 از راهای دسترسی سریع و مصرف اسان ابزیان استفاده از کنسرو تن ماهی است بوی ضخم ماهی برای بسیاری قابل تحمل نیست اما کنسروها با حل این مشکل امروز ماهی را به یکی از اقلام پرمصرف در سبد غذایی مردم جهان تبدیل کرده است.

tun-fish

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
میگوی تازهسالم ترین و باکیفیت ترین گوشت در جهان متعلق به انواع میگو ها است میگو های تازه به دلیل داشتن مواد غذایی غنی در اکثر نقاط دنیا به عنوان غذایی کامل و بسیار خوشمزه مورد توجه هستند. سفارشیموجودتماس بگیرید
میگوی منجمدسفارشیموجودتماس بگیرید
میگوی خشک شدهخشک کردن در خلاء جدیدترین و ایمن ترین روش برای نگهداری میگو است بطوری که عمر میگو خشک شده با این روش بین 20-25 سال خواهد بود.سفارشیموجودتماس بگیرید
ماهی پرورشیماهی تیلاپیا،- ماهی تیلاپیا سفارشیموجودتماس بگیرید
کنسرو ماهی تناز راهای دسترسی سریع و مصرف اسان ابزیان استفاده از کنسرو تن ماهی است بوی ضخم ماهی برای بسیاری قابل تحمل نیست اما کنسروها با حل این مشکل امروز ماهی را به یکی از اقلام پرمصرف در سبد غذایی مردم جهان تبدیل کرده است.سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی فرآوری آبزیان بارفو، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع میگوی تازه،میگوی منجمد،میگوی خشک شده،ماهی پرورشی،کنسرو ماهی تن آغاز کرد.پیشنهاد سازمانهای جهانی برای بهبود افتصاد و رهایی از وابستگی به صادرات نفت به عنوان پاشنه آشیل ایران که همواره مورد تحریم است رونق داردن به بخش تولید و تجارت آبزیان است. اصلی ترین حلقه مفقوده ایران در این زمینه برندسازی و معرفی مناسب محصولات ایرانی به دنیاست در همین راستا مجموعه بارفو با بهره گیری از مجرب ترین تیم برند سازی ایران و با هدف ایجاد بستری مناسب برای معاملات بود که پا در این عرصه گذاشته است.چشم انداز و اهداف ما در این مسیر:معرفی محصولات باکیفیت به طریق شایسته،دسترس پذیری اسان برای همگان،ارائه قیمت های منصفانه بر اساس ارزش و کیفیت کالا است. آگاه هستیم که در این مسیر بی نقص نیستیم ولی آنچه ما را به ادامه امیدوار ساخته ایمان به کمک و مدرسانی الهی و بهره مندی از نصایح دلسوزانه اهل فن است. اصل کار ما بر صداقت و تلاش تا سرحد توان و بضاعتمان است و توفیق در این راه فقط بدست خداوند است.

مدیر فروش مجموعه فرآوری آبزیان بارفو

پریسا میلانی

Call Now Buttonتماس بگیرید