مجموعه فرآوری آبزیان بارفو، شما را به خرید بهترین محصولات فرآوری آبزیان بارفو  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید شاه میگو پاک شده صادراتی | فروش شاه میگو پاک شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش ماهی و میگو صادراتیمرکز خرید و فروش انواع میگومیگو پاک شده قیمت شاه میگو پاک شده درجه یک
خرید شاه میگو

فروش شاه میگو صادراتی بصورت پاک شده مرسوم نیست زیرا ماندگاری و کیفیت گوشت شاه میگو با کنده شدن پوست ان بسیار افت می کند و می بایست سریعتر مصرف شود. تولید شاه میگو های پاک شده بصورت سفارشی انجام می شود و ریسک تولید بالای دارند. عمده خرید این شکل از میگو برای مصارف هتلی یا رستورانی است. قیمت فروش شاه میگو صادراتی پاک شده بالاترین قیمت در دسته میگو هاست و جزء گران قیمت ترین گوشت های دنیا محسوب می شود.

در نگرش عامه مردم به هر میگوی با سایز کمی درشت شاه میگو گفته می شود. در حالی که شاه میگو واقعی به سایز U10  میگو اطلاق می شود که هر 7 الی 9 عدد از انها یک کیلو هست و هر یک بیش از 20CM طول دارد.

خرید شاه میگو پاک شده

فروش ماهی و میگو صادراتی

آنچه در بازارهای صادراتی میگو و ماهی مهم است زمان صید و نحوه عمل آوری آنهاست. هرچه زمان سپری شده از تاریخ صید بیشتر باشد کیفیت گوشت و ارزش غذایی انها کمتر می شود. این مورد در میگو ها نموده بیشتری دارد. عمر مفید مصرف میگو بعد از صید حداکثر تا 6 ماه بعد از تاریخ صید است البته این مورد به عواملی همچون

 • روش صید
 • نحوه عمل آوری
 • شکل میگو
 • شرایط بسته بندی
 • دمای سردخانه
 • و شرایط انتقال

بستگی دارد. میگو های پوست گرفته شده و میگو رگ گیری شده کمترین مدت ماندگاری را دارند و باید سریعتر مصرف شوند. به همین دلیل ریسک تولید بالای دارند و اغلب به صورت سفارشی و محدود تولید می شوند.در بحث صادرات میگو بیشترین صادرات ایران به کشور چین و از نوع باسر است.

صادرات میگو نیاز به دو تائیدیه مهم دارد 1- مجوز سازمان غذا 2- گواهی قرنطینه تا میگو صادرشده اعتبار و مقبولیت جهانی داشته باشد برای صادرات به اتحادیه اروپا و روسیه استاندارهای دیگری نیز لازم است که هر کدام موردی اخذ می شود.

 

میگو دریایی ببری

مرکز خرید و فروش انواع میگو

انواع میگو ها در دوسته کلی پرورشی و دریایی گنجانده می شوند. میگو های دریایی در فصول خاصی از سال در دسترس خریداران هستند و محبوبیت بالای دارند اما میگو های پرورشی به دلیل ذخیره سازی و تولید انبوه در تمام اوقات خرید و فروش می شوند و محدودیتی از لحاظ تامین انها وجود ندارد.

در دنیا میگو تازه و منجمد به 5 شکل مختلف عرضه می شود.

 1. میگو کامل (باسر)
 2. میگو بدون سر
 3. میگو پوست کنده شده
 4. میگو پوست کنده و  رگ گیری شده
 5. میگو پخته شده

میگو های با سر بیشتر حالت خام فروشی را دارند و کمترین سود اوری را نصیب شرکت های عمل آور می کنند و میگو های دسته چهارم به دلیل انجام عملیات عمل آوری شامل پاک کردن ،گلایز زدن، بسته بندی و نگهداری بیشترین قیمت را دارند. عرضه میگو پخته شده به شکل بسته بندی شرکتی در ایران مرسوم نیست.

میگو پاک شده
قیمت شاه میگو پاک شده درجه یک

شاه میگو هم به مانند انواع میگو ها به دلیل عرضه در بسته بندی های مختلف قیمت های متنوعی دارد اما قیمت پایه این نوع از میگو ها بیش از170.000 -180.000 تومان در فصل صید برای هر کیلو است و هزینه پاک کردن شاه میگو در میادین و بازار های اصلی ماهی فروشی بین 5000 -7000 تومان برای هر کیلو است. نوع درجه یک شاه میگو در مرداد ماه بصورت وسیع تری امکان عرضه دارد و مشتریان پروپاقرص ان کشورهای عربی و ترکیه می باشد به همین دلیل بیشتر شاه میگو های صید شده صادر می شود.

نکته :در مصارف خانگی شاه میگو و سایر انواع میگو ها بهتر است که با پوست در فریزر نگهداری شود و هر بار به اندازه مصرف خانواده رگ گیری شود تا طراوت میگو برای مدت بیشتری حفظ شود.

برای خرید انواع شاه میگو های جنوب برای صادرات یا مصارف داخلی می توانید از طریق برگه سفارش انلاین همین سایت اقدام فرمایید.

حسین ادیب فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرآوری آبزیان بارفو، شما را به خرید بهترین محصولات فرآوری آبزیان بارفو  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” pink=”#

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.